Jak to u nás vypadá

Photo Photo Photo Photo Photo Photo

O nás

Uličník Gym!

Vážení sportovci, vyhledávači adrenalinu a nadšenci zábavy a tance,


Je nám ctí, představit Vám RODINNÝ SPORTOVNÍ KLUB ULIČNÍK GYM o rozloze 300m2,  který se nachází v budově naproti Poliklinice Jarov, na adrese Koněvova 208, Praha Žižkov. Uličník Gym má dobrou dostupnost MHD (zastávka Chmelnice - tramvaj č. 1, 9, 11, 58) a parkování ZDARMA za budovou. Vedle budovy se nacházejí studentské koleje Jarov/VŠE.


ULIČNÍK GYM byl původně založen jako Soukromý klub bojových sportů V ROCE 2014, ale díky velkému zájmu veřejnosti se otevřely dveře pro všechny, které zajímají nejen BOJOVÉ SPORTY, ale také FITNESS, RELAXACE nebo VITALITA. Snažíme se široké veřejnosti předávat zkušenosti a vědomosti trenérů i lektorů, a tím vytvářet dokonalé prostředí pro rozvoj Vašeho těla, ducha i mysli.


Při vstupu do Uličníkových prostor můžete nasát RODINNOU ATMOSFÉRU. Uvítá Vás PŘÁTELSKÁ A USMĚVAVÁ obsluha na RECEPCI, která je spojena s FITNESS BARem. Nabídneme Vám zde chlazené i nechlazené nápoje, teplé nápoje, iontové nápoje, proteinové a energické tyčinky či žvýkačky, doplňky stravy, čerstvé ovoce a mnoho dalšího. Také máte možnost ohřátí jídla či objednání celých proteinových nebo sacharidových balení.


Exkluzivní vybavení Uličníkovy POSILOVNY jistě potěší nadšence pro rozvoj svalů. Jsou zde k využití špičkové stroje a pomůcky značky BEAR FOOT, běžící pás a široké spektrum činek, kettlebelů, os, gymnastických míčů a posilovacích gum.


Je pro Vás důležité ZÁBAVNÉ, BEZPEČNÉ a ÚČINNÉ cvičení? V tom případě si můžete vybrat některého z Uličníkových certifikovaných trenérů, kteří se postarají o Váš maximálně ÚČINNÝ TRÉNINK. Sestavení cvičebního programu, poradenství v oblasti zdravého stravování, dohled nad prováděnými cviky, motivace a individuální přístup jsou základními přednostmi každého našeho osobního trenéra.

 

Pokud nejste nadšencem pro cvičení na strojích, máme pro Vás rozmanitý výběr SKUPINOVÝCH LEKCÍ, které se konají v sálech s balančními, rehabilitačními a funkčními pomůckami a to pod vedením zkušených lektorů, jejich rozvrh naleznete zde.

 

ČERVENÝ SÁL je klimatizován se speciální podlahou TATAMI, která je určená pro cvičení bez obuvi a je vhodná jak pro tréninky bojových sportů, tak funkční a kondiční cvičení. V sále jsou k dispozici nástroje jako TRX, BOSU, medicimbály, gymnastické míče, lehké činky, švihadla, lapy, chrániče, boxovací rukavice, žebřiny, lana a mnoho dalšího. Je vybaven aparaturou a zrcadly.

 

Rodiče s dětmi jistě ocení možnost KURZŮ pro DĚTI a to již od útlého předškolního věku. V případě, že byste si chtěli jít zacvičit na některou z lekcí, na chodbě je k dispozici dětský stoleček s potřebami pro malování.
O své ratolesti se nemusíte bát, po dobu Vaší lekce buď může být dítě přímo s Vámi, nebo mu zajistíme dostatečný dohled naším personálem, který má zkušenosti s dětmi. V ULIČNÍKu Vám je k dispozici, dětské prkénko, vlhčené ubrousky na toaletách a možnost přihřátí dětského jídla v mikrovlnce či vodní lázni.

 

A protože po dobrém tréninku si zasloužíte příjemné osvěžení, čekají Vás v dámských i pánských šatnách NOVÉ sprchy, které jsou ČISTÉ a VYBAVENÉ sprchovými potřebami, váhou a fény na vlasy.

 

Nabízíme Vám taktéž služby formování postavy, a to v ULIČNÍKOVĚ BODYFORM STUDIU.


Těšíme se na Vaši návštěvu a nezapomeňme připomenout, že PRVNÍ NÁVŠTĚVA JE VŽDY ZDARMA!